NOWA SONDA !!!

Który zespół wygra 11 sezon SLATS?
 
Centrum Wolontariatu Salos PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 23 października 2011 11:04
"Pomóżmy Dominikowi"
Wielki Sukces
21 oraz 22 października 2011 roku odbyła się akcja ,, Pomóżmy Dominikowi ‘’ , celem akcji było zebranie jak największej sumy pieniędzy dla tego chorego na guza mózgu chłopca. Przez dwa dni uczniowie ze szkoły w Bielanach, jednocześnie koledzy i koleżanki z klasy Dominika wraz z nami wolontariuszami, zebraliśmy się w sklepach ,,Gama ‘’ i ,,Topaz’’ pakując  zakupy, licząc na pomoc ze strony innych. Pomimo tej żmudnej i wyczerpującej pracy cieszyliśmy się , że nasze skarbonki coraz bardziej się zapełniają. Po wielu  godzinach spędzonych w sklepach czekały  na nas kanapki, ciasto, ciepła herbata  przygotowane w obiekcie Stowarzyszenia Salos przez osoby dorosłe wspierające naszą akcję.
Po kwestowaniu i długotrwałym liczeniu pieniędzy, na terenie Centrum Wolontariatu ,,Salos’’ odbyło się ognisko dla wszystkich zaangażowanych w akcję.
Rezultatem naszego wysiłku jest kwota około 9700 zł (około ponieważ dokładna suma będzie znana po wymianie pieniędzy w banku).  Wierzymy, że zebrane pieniądze przyniosą oczekiwane korzyści. Wspomogą leczenie i rehabilitację Dominika.
Dziękujemy tym którzy wsparli nas każdą złotówką oraz:  wszystkim organizatorom, właścicielom sklepów: ,,Topaz’’ Panu Zbigniewowi Paczóskiemu, ,,Gama” Panom Wojciechowi Rutkowskiemu i Dariuszowi Rurarzowi, ,,Matpol’’ Panu Markowi Brewczukowi. Wyrażamy także  nadzieję na rychły powrót Dominika do zdrowia.

Patrycja DanilczukPoprawiony: piątek, 28 października 2011 22:30
 

Centrum Wolontariatu

Reklama

TABELA SLATS

Lp. Nazwa drużyny Mecze Pkt +
1. Parkiety Jabłoński 0 0
2. Rozbicki Transport 0 0
3. Firemen 0 0
4. Salon Plaża 0 0
5. Amators Team 0 0
6. Evening Strom 0 0
7. Salos Family 0 0

 

Tabela ALPS

Lp. Nazwa drużyny Mecze Pkt +
1. Axan Firemen 5 13
2. Husaria Skrzeszew 5 13
3. Rogów 5 9
4. MKS Kosów Lacki 5 7
5. Zorza Sterdyń 5 3
6. WG Team 5 0

 

Nasi partnerzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama