Wpisany przez (am)
poniedziałek, 01 marca 2010 23:24

Sukces zawodników SL Salos Sokołów Podlaski
i zawodniczek  BULKS Bielany

01 marca 2010 roku w Skórcu odbyły się finały regionalne Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Powiat sokołowski reperezentowały uczennice Gimnazjum w Bielanach; Księżopolska Katarzyna i Zawistowska Eliza oraz uczniowie Salezjańskiego Gimnazjum; Jaczewski Jakub i Rytel Krzysztof. Obydwie drużyny spisały się na medal, złoty medal. W drodze do finału imprezy, obydwa zespoły pokonały drużyny pięciu innych gimnazjów naszego regionu. Dziewczęta w finale pokonały dobrze dysponowaną drużynę gimnazjum z Pilczyna 3:1. Natomiast chłopcy w finale pokonali, w ogólnej opinii opiekunów,  faworyta zawodów Gimnazjum z Mińska Mazowieckiego 3:2. Końcowe wyniki dziewcząt: 1. Gimnazjum Bielany 2. Gimnazjum Pilczyn 3. Gimnazjum Radomyśl chłopcy 1. Salezjańskie Gimnazjum Sokołów Podlaski 2. Gimnazjum nr 5 Mińsk Mazowiecki 3. Gimnazjum nr 6 Siedlce. Zwycięzcy w obydwu kategoriach będą reprezentować region siedlecki w finale wojewódzkim  w czerwcu w Ostrołęce. Gratulacje.

Poprawiony: niedziela, 07 marca 2010 19:49