NOWA SONDA !!!

Który zespół wygra 11 sezon SLATS?
 
V liga tenisa stołowego - SL SALOS vs ATS VI Warszawa PDF Drukuj Email
Wpisany przez (am)   
niedziela, 07 marca 2010 15:26
Podobnie jak w meczu pierwszej rundy, zawodnicy ATS VI Warszawa zawiesili nam wysoko poprzeczkę. Zdjęcia z meczu do obejrzenia w galerii.
W niedzielne przedpołudnie 07 marca 2010 roku, zawodnicy Salos-u rozegrali w swojej sali ważny mecz na inaugurację rundy rewanżowej. Ważny bo w pierwszej rundzie mocno męczyliśmy się z ATS-em w ich sali, ważny również dlatego, że to mecz otwierający rywalizację naszej drużyny w rundzie rewanżowej.
W pierwszych d
wóch pojedynkach: Jakub Jaczewski po raz drugi w tym sezonie przegrał z jedyną zawodniczką w naszej lidze garjącą w ATS-ie, Łukasik Anną 1:3, a Krzysztof Rytel w identycznym stosunku pokonał Kozaka Artura.
W kolejnych pojedynkach Ratyński Radek bez problemów pokonał Tylskiego Krzysztofa 3:0, a Krynicki Michał przegrywając już 0:2, potrafił przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w meczu z najlepszym zawodnikiem przyjezdnych Wójcikiem Sylwestrem wygrywając 3:2.
Po pierwszej serii singli wynik 3:1 dla gospodarzy.
W garze podwójnej kolejny punkt dla Salosu dorzucili Jaczewski/Rytel i dalej prowadzimy dwoma punktami.
Następną rundę singli wygrywamy 3:1 i wynik brzmi 7:3. Wydawałby się, że przewaga miejscowych jest na tyle wysoka, że wygrana jest tylko kwestią czasu. Jednak nikt się nie spodziewał, że tak długiego czasu. Po zmianie w drużynie Salosu do gry wchodzi młody i dopiero zdobywający doświadczenie w grach ligowych Zawadzki Adam. Pierwszy mecz przegrywa dosyć gładko z Arturem Kozakiem 0:3, ale już w kolejnym pojedynku stawia zacięty opór bardzo dobrze grającej Annie Łukasik i przegrywa 1:3. O zaciętości pojedynku niech świadczy fakt, że wszystkie przegrane przez Adama sety kończyły się na przewagi.
Przy stanie 8:6 dla Salosu do gry z pierwszą rakietą gości Sylwestrem Wójcikiem, staje Jaczewski Jakub i w sposób jak najbardziej zasłużony pokonuje przeciwnika 3:1. W tym momencie dopiero możemy odetchnąć z ulgą, ponieważ do natępnych gier szykowali się najlepiej tego dnia dysponowani w drużynie gospodarzy Rytel i Ratyński. Już w pierwszym pojedynku, grając bardzo mądrze taktycznie Krzysiek Rytel nie pozwolił na zbyt wiele przeciwnikowi i zdobył dziesiąty przesądzający o zwycięstwie Salos-u punkt.
W meczu z ATS-em punktowali:
Rytel Krzysztof - 3,5
Ratyński Radek - 3
Jaczewski Kuba - 2,5
Krynicki Michał - 1
Specjalne podziękowania kieruję do sędziów liczących:
Doroty Wołosz  i Łukasza Oleszczuka , dzięki którym mecz przebiegał sprawnie i zgodnie z duchem fair play.
(am)

Poprawiony: niedziela, 21 marca 2010 14:13
 

Centrum Wolontariatu

Reklama

TABELA SLATS

Lp. Nazwa drużyny Mecze Pkt +
1. Parkiety Jabłoński 0 0
2. Rozbicki Transport 0 0
3. Firemen 0 0
4. Salon Plaża 0 0
5. Amators Team 0 0
6. Evening Strom 0 0
7. Salos Family 0 0

 

Tabela ALPS

Lp. Nazwa drużyny Mecze Pkt +
1. Axan Firemen 5 13
2. Husaria Skrzeszew 5 13
3. Rogów 5 9
4. MKS Kosów Lacki 5 7
5. Zorza Sterdyń 5 3
6. WG Team 5 0

 

Nasi partnerzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama