NOWA SONDA !!!

Który zespół wygra 11 sezon SLATS?
 
SLATS Terminarz PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 29 października 2019 00:00

II runda SLATS w sezonie 2019/2020

VIII kolejka

1.

Rozbicki Transport – Evening Storm

20-01-2020 godz. 1900

2.

Firemen – Salon Plaża

20-01-2020 godz. 2030

3.

Parkiety Jabłoński – Salos Family

21-01-2020 godz. 1830

 

Amators Team

Termin wolny

IX kolejka

4.

Firemen – Rozbicki Transport

27-01-2020 godz. 1900

5.

Amators Team – Salos Family

28-01-2020 godz. 1830

6.

Parkiety Jabłoński – Evening Storm

28-01-2020 godz. 2000

 

Salon Plaża

Termin wolny

X kolejka

7.

Parkiety Jabłoński – Firemen

03-02-2020 godz. 1900

8.

Amators Team – Salon Plaża

03-02-2020 godz. 2030

9.

Evening Storm – Salos Family

04-02-2020 godz. 1830

 

Rozbicki Transport

Termin wolny

XI kolejka

10.

Salos Family – Firemen

24-02-2020 godz. 1900

11.

Salon Plaża – Rozbicki Transport

24-02-2020 godz. 2030

12.

Amators Team – Evening Storm

25-02-2020 godz. 1830

 

Parkiety Jabłoński

Termin wolny

XII kolejka

13.

Amators Team – Rozbicki Transport

02-03-2020 godz. 1900

14.

Salon Plaża – Parkiety Jabłoński

02-03-2020 godz. 2030

15.

Evening Storm – Firemen

03-03-2020 godz. 1830

 

Salos Family

Termin wolny

XIII kolejka

16.

Amators Team - Firemen

09-03-2020 godz. 1900

17.

Salon Plaża – Salos Family

09-03-2020 godz. 2030

18.

Rozbicki Transport – Parkiety Jabłoński

10-03-2020 godz. 1830

 

 

 

 

Evening Storm

Termin wolny

XIV kolejka

19.

Rozbicki Transport – Salos Family

16-03-2020 godz. 1900

20.

Evening Storm – Salon Plaża

16-03-2020 godz. 2030

21.

Amators Team – Parkiety Jabłoński

17-03-2020 godz. 1830

 

Firemen

Termin wolny

 

Poprawiony: poniedziałek, 20 stycznia 2020 19:30
 

Centrum Wolontariatu

Reklama

TABELA SLATS

Lp. Nazwa drużyny Mecze Pkt +
1. Parkiety Jabłoński 0 0
2. Rozbicki Transport 0 0
3. Firemen 0 0
4. Salon Plaża 0 0
5. Amators Team 0 0
6. Evening Strom 0 0
7. Salos Family 0 0

 

Tabela ALPS

Lp. Nazwa drużyny Mecze Pkt +
1. Axan Firemen 5 13
2. Husaria Skrzeszew 5 13
3. Rogów 5 9
4. MKS Kosów Lacki 5 7
5. Zorza Sterdyń 5 3
6. WG Team 5 0

 

Nasi partnerzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama