NOWA SONDA !!!

Który zespół wygra 11 sezon SLATS?
 
SLATS Terminarz PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 29 października 2019 00:00

Terminarz pierwszej rundy SLATS 2019/2020

Kolejka I

Amators Team - Salon Plaża: 28.10, g. 20:00

Salos Family - Parkiety Jabłoński: 29.10, g. 18:30

Evening Storm - Firemen: 29.10, g. 20:00

Rozbicki Transport - Termin wolny

 

Kolejka II

Salon Plaża - Firemen: 04.11, g. 19:00

Rozbicki Transport - Parkiety Jabłoński: 04.11, g. 20:30

Salos Family - Evening Storm: 05.11, g. 18:30

Amators Team - Termin wolny

 

Kolejka III

Salon Plaża - Salos Family: 12.11, g. 18:30

Rozbicki Transport - Evening Storm: 12.11, g. 20:00

Amators Team - Firemen: 13.11, g. 18:30

Parkiety Jabłoński - Termin wolny

 

Kolejka IV

Salon Plaża - Rozbicki Transport: 18.11, g. 19:00

Amators Team - Parkiety Jabłoński: 19.11, g. 18:30

Firemen - Salos Family: 19.11, g. 20:00

Evening Storm - Termin wolny

 

Kolejka V

Amators Team - Salos Family: 25.11, g. 19:00

Firemen - Rozbicki Transport: 25.11, g. 20:30

Parkiety Jabłoński - Evening Storm: 26.11, g. 18:30

Salon Plaża - Termin wolny

 

Kolejka VI

Salos Family - Rozbicki Transport: 02.12, g. 20:00

Amators Team - Evening Storm: 03.12, g. 18:30

Parkiety Jabłoński - Salon Plaża: 03.12, g. 20:00

Firemen - Termin wolny

 

Kolejka VII

Amators Team - Rozbicki Transport: 09.12, g. 19:00

Evening Storm - Salon Plaża: 09.12, g. 20:30

Parkiety Jabłoński - Firemen: 10.12, g. 18:30

Salos Family - Termin wolny

Poprawiony: wtorek, 29 października 2019 22:01
 

Centrum Wolontariatu

Reklama

TABELA SLATS

Lp. Nazwa drużyny Mecze Pkt +
1. Parkiety Jabłoński 0 0
2. Rozbicki Transport 0 0
3. Firemen 0 0
4. Salon Plaża 0 0
5. Amators Team 0 0
6. Evening Strom 0 0
7. Salos Family 0 0

 

Tabela ALPS

Lp. Nazwa drużyny Mecze Pkt +
1. Axan Firemen 5 13
2. Husaria Skrzeszew 5 13
3. Rogów 5 9
4. MKS Kosów Lacki 5 7
5. Zorza Sterdyń 5 3
6. WG Team 5 0

 

Nasi partnerzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama